MHP'nin Adım Adım 2023, İl İl Anadolu programı Eyüpsultan’da düzenlendi | Eyüpsultan Haber
Haber
05 Aralık 2021 - Pazar 15:36
 
MHP'nin Adım Adım 2023, İl İl Anadolu programı Eyüpsultan’da düzenlendi | Eyüpsultan Haber
SİYASET Haberi
MHP'nin  Adım Adım 2023, İl İl Anadolu programı Eyüpsultan’da düzenlendi | Eyüpsultan Haber

MHP'nin "Adım Adım 2023, İl İl Anadolu" programı Eyüpsultan’da düzenlendi

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla başlayan “Adım Adım 2023, İl İl Anadolu” programı Alibeyköy Sosyal Tesislerinde kahvaltılı olarak yapıldı.

 

‘Adım Adım 2023, İl İl Anadolu’ programları kapsamında yapılan toplantıya, TBMM Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Celal Adan, İstanbul Milletvekili Cemal Çetin, Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, İzmir Milletvekili Prof. Dr Hasan Kalyoncu ve MYK üyeleri, İstanbul İl Başkan Yardımcısı Halil Feyizoğlu, ilçe başkanı Aydın Yırtıcı, muhtarlar ve STK temsilcileri katıldı.

 

 

TBMM Başkan Vekili İstanbul Milletvekili Celal Adan yaptığı konuşmada "Ülkemizin içinden geçtiği bu zor günleri nasıl atlatabileceğimizi, neden Cumhur ittifakı olarak hem dış güçlerden hem de içerideki iş birlikçilere karşı nasıl bir direnç oluşturduğumuzu sizlerle paylaşmak için toplanmış bulunmaktayız.

Bizler zor dönemin adamlarıyız ve genetiğimizde geri adım atmak yoktur. Şu son günlerde ekonomiyle olan uğraşmalar, ekonomideki çıkışlar inişler asla tesadüf değildir. Uzun yıllardan beri dış güçler ve içerideki ajanlar ülkemiz ile hep uğraşıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar asla ülkemizi bölemeyecekler ve buna muvaffak olamayacaklar.

Ne seçim ile ne de ekonomi ile bu zor döneminde Allah'ın izniyle üstesinden geleceğiz" dedi.