Devlet Bahçeli: Seçimler 2023 yılının haziran ayında yapılacak | Eyüpsultan Haber
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 16:21
 
Devlet Bahçeli: Seçimler 2023 yılının haziran ayında yapılacak | Eyüpsultan Haber
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhurbaşkanı ve 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının haziran ayında yapılacak,
SİYASET Haberi
Devlet Bahçeli: Seçimler 2023 yılının haziran ayında yapılacak | Eyüpsultan Haber

Devlet Bahçeli: Seçimler 2023 yılının haziran ayında yapılacak

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhurbaşkanı ve 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının haziran ayında yapılacak, mandacılarla, vesayetçilerle, statükocularla, hainlerle, millete tepeden bakan kimliksizlerle hesaplaşma bu tarihte olacaktır" dedi.

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) ortak toplantısının ardından basın toplantısı düzenledi. Bahçeli, bu dönemde her zamankinden daha fazla dikkatli, dirayetli, dengeli, hazırlıklı, uyanık, ihtiyatlı, sabırlı ve şuurlu bir duruşa ihtiyaç duyulması gerektiğini bildirdi. Türkiye'yi karıştırmak, karanlığa çekmek ve kaosa sürüklemek maksadıyla fırsat kollayanların tetikte beklediğini söyleyen Bahçeli, "Tehdit saçan gelişmeler karşısında, devlet milletiyle kenetlenmiş, milli duruş iç ve dış komploya karşı direnç ve dik duruş göstermiş, göstermeye de devam edecektir. Biz döviz kuruyla kurulmadık, bu yolla da devrilmeyeceğiz. Biz milletimizin yanındayız, devletimizin arkasındayız" dedi.

 

'ERKEN SEÇİM DİYENLERE İHTİYACIMIZ YOKTUR'

"Kılıçdaroğlu ve terörist yandaşlarının erken seçim ezberleri ise sonuçsuzdur" diyen Bahçeli, "Cumhurbaşkanı ve 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri 2023 yılının haziran ayında yapılacak, mandacılarla, vesayetçilerle, statükocularla, hainlerle, millete tepeden bakan kimliksizlerle hesaplaşma bu tarihte olacaktır. Erken seçim diyenlere ihtiyacımız yoktur. Cumhur İttifakı birdir, beraberdir, imanla, inançla, yüreklice vatana, millete, demokrasiye ve milli ekonomiye sahip çıkacaktır" ifadesini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Genel Başkanı, Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı, Milletvekili Genel Seçimleri, 2023 yılının, haziran ayında yapılacak, Cumhur İttifakı, Erken Seçim, Haber, Gündem, Siyaset, Haber, Eyüp, Eyüpsultan, Haber Eyüp, Eyüpsultan Haber, İstanbul Haber
Yorumlar
Haber Yazılımı